Satın almış olduğunuz ürünler PTT Kargo aracılığıyla tarafınıza ulaştırılacaktır. 
 
Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 48 saat içinde anlaşmalı kargo firmasına (hafta içi) teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.
 
Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek momandpop.com.tr'ye iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınızNiteliği itibari ile iade edilemeyecek olan gıda ürünlerimizde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.
 
Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli alışverişler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR